SYSTEM RADIOWY 4 KANAŁOWY

SYSTEM RADIOWY 4 KANAŁOWY

SYSTEM RADIOWY 4 KANAŁOWY z pilotem

 

- 4 niezależne kanały z testem zamknięcia obwodu

- zasięg około 50-70m (sprawdzony),  przy widoczności anten

- prosta obsługa

- odbiornik wymaga 4 baterie AA+ (w pilocie jest bateria)

- wymiary odbiornika ok. 10x7x4cm, waga ok 200g

 

 

Więcej szczegółów


149,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Urządzenie w połączeniu z jednorazowymi zespołami zapalczymi może służyć do odpalania pirotechniki wewnętrznej jak i zewnętrznej, balonów niespodzianek, fontann tortowych itp. Może również służyć do sterowania urządzeniami o niewielkim poborze prądu (np diody led itp), a po zastosowaniu odpowiednich przekaźników praktycznie dowolnymi urządzeniami elektrycznymi.

Skrócona instrukcja obsługi:

Zainstalować baterie w odbiorniku - po włączeniu zapali się żółta dioda. Wyłączyć odbiornik. Podłączyć przewody zapłonników do złącz (1 do czerwonego, drugi do czarnego) odpowiednich kanałów oznaczonych cyframi. Do jednego kanału można podłaczyć równolegle maksymalnie do 3 zapłonników.Podłaczyć główki zapłonników do lontów/fajerwerków itp.

Włączyć odbiornik. Prawidłowe podłączenie kanałów jest sygnalizowane przez palące się odpowiednie czerwone diody. Nie wszystkie kanały muszą być podłaczone.

Odsunąć się na bezpieczną odległość, włączyć pilota i naciskając  przyciski odpalać odpowiadające im kanały. Kolejność odpalania nie ma znaczenia.

 

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Wyszukiwarka

Logowanie

    Koszyk  

    jest pusty

    Nowe produkty

    Brak nowych produktów na tą chwilę